"Arvi" įmonių grupė

UAB "Arvi fertis"
P.Armino g. 65, Marijampolė,
LT - 68127

Tel. + 370 343 97766
Faks. + 370 343 97867
arvifertis@arvifertis.lt

Apie mus

ARVI įmonių grupei priklausančios bendrovės „Arvi fertis“ pagrindinės veiklos: trąšų gamyba bei prekyba, krovinių ekspedijavimo paslaugos, prekyba akmens anglimi ir technine druska.

„Arvi fertis“ gaminamos trąšos iš kitų išsiskiria tuo, kad vienoje granulėje pateikiama visų augalui reikalingų medžiagų - azoto, fosforo, kalio ir kitų mikroelementų. Ši moderni kompleksinių granuliuotų trąšų technologija buvo įsigyta iš bendrovės „Sackett and Sons“. Amerikietiškos technologijos buvo nuolatos tobulinamos ir šiuo metu fabrikas gali gaminti apie 150 formulių trąšų, pritaikytų skirtingoms kultūroms bei regionams. Žemdirbiams galima pasiūlyti beveik neribotą kiekį formulių, pritaikytų skirtingoms kultūroms.
 
Greta kompleksinių granuliuotų trąšų „Arvi fertis“ gamina trąšas daržovėms, gėlėms, vejai.

Įmonė priklauso tarptautinei asociacijai IFA, turi aštuonis trąšų gamybos patentus bei tarptautinius kokybės valdymo sistemos ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos sertifikatus. Įvairiose parodose fabrikas pelnė medalius už labai geros kokybės trąšas.
 
„Arvi fertis“ gaminamos trąšos eksportuojamos į Daniją, Estiją, Latviją, Lenkiją, Švediją, Vokietiją ir kitas Europos šalis. Per metus bendrovė parduoda daugiau kaip 260 000 tonų įvairių trąšų.

„Arvi fertis“ kvalifikuoti specialistai nuolat tobulina įmonės technologijas bei kartu su partneriais dirba tarptautiniuose projektuose. Bendradarbiaujant su bendrove „Sackett and Sons“ 2008 metais sėkmingai buvo paleista gamykla Rusijoje – ARVI NPK, o 2010 metais – gamykla Indijoje.
 
„Arvi fertis“ teikia ekspedicijos paslaugas ir geležinkeliu krovinius pristato Lietuvoje, Latvijoje, NVS bei kitose šalyse.
 
Įmonė taip pat prekiauja druska ir akmens anglimi. Anglies siūloma įsigyti ARVI anglių aikštelėse ir didžiuosiuose prekybos centruose, o didesni kiekiai vagonais pristatomi tiesiai Lietuvos įmonėms.

Įsteigta 1997 m.
Metiniai gamybiniai pajėgumai: iki 160 000 t
Sandėliavimo galimybės: 19 500 t


Orai